Deník

zde najdete všechno možné, od hudby, sportu, přírodě atd..........

Celovečerní film Okresní přebor

Jiřina Vetchý nechtěl hrát Okresní přebor se Sobotou
Celovečerní film Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka se začal natáčet v Lochovicích na Berounsku. Snímek v produkci společnosti MediaPro Pictures navazuje na úspěšný seriál televize Nova, která je také koproducentem filmu. Premiéra je plánována na druhou polovinu příštího roku.
Příběh o fotbalovém mužstvu režíruje Jan Prušinovský, který ve spolupráci s Petrem Kolečkem napsal i nový scénář. Kameramanem filmu je Petr Bednář.

Přestože se děj filmu odehrává ve fotbalových kulisách, první klapka padla na hřbitově. V Lochovicích a přilehlém okolí bude štáb natáčet do poloviny října.

Ve filmu se objeví i postava fotbalového trenéra Pepika Hnátka, který v seriálu vystupoval pouze jako zesnulá legenda fotbalového oddílu TJ Slavoj Houslice. Titulní roli ztvární divadelní režisér, umělecký šéf pražského Dejvického divadla a příležitostný herec Miroslav Krobot.

Roli zapáleného kapitána Jirky Luňáka hraje Ondřej Vetchý. Luděk Sobota ztvární charakterní postavu Václava Orla. Dále se představí Jaroslava Pokorná v roli Hnátkovy manželky, David Novotný jako Jarda Kužel, Pavel Kikinčuk a Leoš Noha jako dvojice funkcionářů Ludvík Hovorka a Adolf Větvička. Součástí děje jsou fotbalové zápasy či venkovská pouť.

11.08.2011Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se