Deník

zde najdete všechno možné, od hudby, sportu, přírodě atd..........

MS v hokeji 2009

Bylo rozhodnuto, česká mise znovu skončila neúspěchem.


Konečné pořadí MS 2009

1. Rusko
2. Kanada
3. Švédsko
4. USA
5. Finsko
6. ČESKO
7. Lotyšsko
8. Bělorusko
9. Švýcarsko
10. Slovensko
11. Norsko
12. Francie
13. Dánsko
14. Rakousko
15. Německo*
16. Maďarsko
*jako pořadatel příštího MS nemůže sestoupit

Finále

10.5. Rusko - Kanada 2:1

O 3. místo

10.5. USA - Švédsko 2:4

Semifinále

8.5. Rusko - USA  3:2
8.5. Kanada - Švédsko 3:1

Čtvrtfinále

6.5. Rusko - Bělorusko  4:3
6.5.  Finsko - USA 2:3
7.5. Kanada - Lotyšsko 4:2
7.5. Švédsko - Česko 3:1

Nejlepší hráči MS

Brankář: Andrej Mezin (Bělorusko), obránce: Shea Weber (Kanada), útočník: Ilja Kovalčuk (Rusko), nejužitečnější hráč: Ilja Kovalčuk (Rusko)

ALL-Star sestava MS

Andrej Mezin (Bělorusko)

- Shea Weber (Kanada), Kenny Jönsson (Švédsko)

- Ilja Kovalčuk (Rusko), Martin St. Louis, Steven Stamkos (oba Kanada)

Semifinále:

KANADA - šVÉDSKO 3:1

Branky a nahrávky: 7. Roy (St. Louis, Stamkos), 30. Horcoff (Fisher), 31. Roy (Heatley) - 47. Eriksson (Martensson). Rozhodčí: Bulanov (Rus.), Kurmann (Švýc.) - Valach (SR), Winnekens (Něm.). Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváci: 11.477. Třetiny: 1:0, 2:0, 0:1.

Kanada: Roloson - S. Weber, Hamhuis, Doughty, Vlasic, Phillips, Coburn - Heatley, Spezza, Roy - St. Louis, Stamkos, Doan - Horcoff, Fisher, Zajac - Lombardi, Armstrong, Upshall. Trenér: Lindy Ruff.

Švédsko: Gustavsson - Oduya, Tärnström, Magnus Johansson, Gunnarsson, K.Jönsson, Stralman, Grossman - Nilson, Wallin, Huselius - Weinhandl, Martensson, Eriksson - Omark, Harju, Thörnberg - Berglund, Persson, Andersson. Trenér: Bengt-Ake Gustafsson.

Rusko - USA 3:2

Branky a nahrávky: 32. Kovalčuk (Zinovjev), 35. Frolov (Kovalčuk), 59. Gorovikov (Radulov, I. Nikulin) - 24. Brown, 39. Okposo (Hainsey, Liles). Rozhodčí: Reiber (Švýc.), Vinnerborg - Sabelström (oba Švéd.), Wirth (Švýc.). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváci: 11.057. Třetiny: 0:0, 2:2, 1:0.

Rusko: Bryzgalov - I. Nikulin, Proškin, Višněvskij, Tverdovskij, Kalinin, Aťjušov, Kornějev, Grebeškov - Morozov, Těreščenko, Kovalčuk - Pěrežogin, Zinovjev, Frolov - Radulov, Gorovikov, Saprykin - Mozjakin, Kurjanov. Trenér: Vjačeslav Bykov.

USA: Esche - Hainsey, Suter, Johnson, Liles, Ballard, Niskanen, Bogosian - O'Sullivan, Brown, Blake - Okposo, Backes, Oshie - Pavelski, Higgins, Shannon - Stafford, Stempniak, C. Wilson - Foligno. Trenér: Ron Wilson

Čtvrtfinále:

Rusko:Bělorusko   4:3  (0:0,3:3,1:0)

Finsko:USA            2:3  (0:0,2:3,0:0)

Kanada:Lotyšsko  4:2  (0:0,3:1,1:1)

Švédsko:Česko       2:1  (0:0,0:2,1:1)

 

Česko - Švédsko 1:3

Branky a nahrávky: 49. Čajánek (Rolinek) - 24. Weinhandl (Magnus Johansson), 39. Tärnström (Weinhandl, Martensson), 58. K. Jönsson (Nilson). Rozhodčí: Looker, Sterns - Feola (všichni USA), Orelma (Fin.). Vyloučení: 11:11. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Třetiny: 0:0, 0:2, 1:1. Diváci: 10.415.

Česko: Štěpánek - Židlický, Čáslava, Rachůnek, Blaťák, Polák, Němec - Jágr, Hemský, Čajánek - Michálek, Plekanec, Eliáš - Hlinka, Vašíček, Olesz - Kotalík, Marek, Rolinek - Klepiš. Trenéři: Vladimír Růžička, Josef Jandač a Ondřej Weissmann.
Švédsko: Gustavsson - Oduya, Tärnström, Magnus Johansson, Gunnarsson, K. Jönsson, Stralman, Akerman, Grossman - Nilson, Wallin, Huselius - Weinhandl, Martensson, Eriksson - Omark, Harju, Thörnberg - Berglund, Persson, Andersson. Trenér: Bengt-Ake Gustafsson

Osmifinálové skupiny:

Skupina E

 1  Rusko 27:11   14 
 2  Švédsko 5 23:18   10
 3  USA 19:18    8
 4   Lotyšsko 15:14    7
 5  Švýcarsko 5   9:13    6
 6   Francie   8:27    0

tým 1 tým 2 info čas zápasu score
Rusko vs. Švédsko 1B vs. 2C 6:5 p.
Švýcarsko vs. Lotyšsko 2B vs. 3C 1:2 p.
USA vs. Francie 1C vs. 3B                      6:2
Francie vs. Lotyšsko 3B vs. 3C 1:7
Rusko vs. USA 1B vs. 1C 4:1
Švýcarsko vs. Švédsko 2B vs. 2C 1:4
Lotyšsko vs. Rusko 3C vs. 1B 1:6
Švédsko vs. Francie 2C vs. 3B 6:3
USA vs. Švýcarsko 1C vs. 2B 3:4 sn.

 

Skupina F

 1  Kanada  5 21:10 13
 2  Finsko  5 16:9 11
 3  Česko  5 20:11 9
 4  Bělorus.  5   8:13 6
 5  Sloven.  5   8:21 4
 6  Norsko  5   7:21 2

tým 1 tým 2 info čas zápasu score
Bělorusko vs. Norsko 2A vs. 3D 3:2   p.
Kanada vs. Česko 1A vs. 2D 5:1
Finsko vs. Slovensko 1D vs. 3A 2:1   p.
Česko vs. Slovensko 2D vs. 3A 8:0
Finsko vs. Bělorusko 1D vs. 2A 1:2  sn.
Norsko vs. Kanada 3D vs. 1A 1:5
Bělorusko vs. Česko 2A vs. 2D 0:3
Slovensko vs. Norsko 3A vs. 3D 3:2 sn.
Kanada vs. Finsko 1A vs. 1D 3:4 sn.

p-prodloužení,sn-sam.nájezdy.

Základní skupiny:

Skupina A

tým 1 tým 2 info čas zápasu score
Bělorusko vs. Kanada odehráno 1:6
Slovensko vs. Maďarsko odehráno 4:3
Slovensko vs. Bělorusko odehráno 1:2 p.
Kanada vs. Maďarsko odehráno 9:0
Maďarsko vs. Bělorusko odehráno 1:3
Kanada vs. Slovensko odehráno 7:3

Skupina B

tým 1 tým 2 info čas zápasu score
Německo vs. Rusko odehráno 0:5
Švýcarsko vs. Francie odehráno 1:0
Švýcarsko vs. Německo odehráno 3:2 p.
Rusko vs. Francie odehráno 7:2
Rusko vs. Švýcarsko odehráno 4:2
Francie vs. Německo odehráno 2:1

Skupina C

tým 1 tým 2 info čas zápasu score
USA vs. Lotyšsko odehráno 4:2
Švédsko vs. Rakousko odehráno 7:1
USA vs. Rakousko odehráno 6:1
Lotyšsko vs. Švédsko odehráno 5:4 p.
Rakousko vs. Lotyšsko odehráno 0:2
Švédsko vs. USA odehráno 6:5 p.

Skupina D

tým 1 tým 2 info čas zápasu score
Norsko vs. Finsko odehráno 0:5
Česko vs. Dánsko odehráno 5:0
Česko vs. Norsko odehráno 5:2
Finsko vs. Dánsko odehráno 5:1
Dánsko vs. Norsko odehráno 4:5
Finsko vs. Česko odehráno

4:3

p-prodloužení.

DEN

ČAS SK. ZÁPAS VÝSL.
Pátek 16.15 B Německo - Rusko 0:5
24. dubna 16.15 A Bělorusko - Kanada 1:6
20.15 B Švýcarsko - Francie 1:0
20.15 A Slovensko - Maďarsko 4:3
Sobota 16.15 C USA - Lotyšsko 4:2
25. dubna 16.15 D Norsko - Finsko 0:5
20.15 C Švédsko - Rakousko 7:1
20.15 D ČESKO - Dánsko 5:0
Neděle 16.15 B Švýcarsko - Německo 3:2p
26. dubna 16.15 A Slovensko - Bělorusko 1:2p
20.15 B Rusko - Francie 7:2
20.15 A Kanada - Maďarsko 9:0
Pondělí 16.15 C USA - Rakousko 6:1
27. dubna 16.15 D ČESKO - Norsko 5:2
20.15 C Lotyšsko - Švédsko 3:2p
20.15 D Finsko - Dánsko 5:1
Úterý 16.15 B Rusko - Švýcarsko 4:2
28. dubna 16.15 A Maďarsko - Bělorusko 1:3
20.15 B Francie - Německo 2:1
20.15 A Kanada - Slovensko 7:3
Středa 16.15 C Rakousko - Lotyšsko 0:2
29. dubna 16.15 D Dánsko - Norsko 4:5p
20.15 C Švédsko - USA 6:5p
20.15 D Finsko - ČESKO 4:3

  

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

 

 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

09.05.2009



Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se