Někteří čeští reprezentanti evidentně berou reprezentační sraz jen jako vhodné místo, kde můžou pořádně zakalit. Co na tom, že nepostoupíme na MS, radši důležitý kvalifikační zápas se Slovenskem jen odchodíme, abychom měli dostatek síly na večerní "posezení". Takhle nějak možná vnímají pánové jako Baroš, Fenin, Ujfaluši či Kováč reprezentační sraz. V klubu by jim flám do pozdních ranních hodin pochopitelně neprošel, a tak je reprezentační sraz tím nejlepším místem, kde si mohou bez strachu z postihu pořádně vyhodit z kopýtka. Trenér Rada nás povolá i když hrajeme tragicky a ve svých klubech vysedáváme jen na lavičce, a tak klidně můžeme propařit celou noc. Budeme povoláni tak jako tak!
Přesto však není vyloučeno, že se o tomto flámu dozvědí i kluboví trenéři hráčů a jejich jednání tvrdě potrestají. Přeci není možné, aby hráč 2 dny před důležitým ligovým zápasem takto zvláště hrubým způsobem porušil životosprávu... Nemohlo by následovat nic jiného než přeřazení do B-týmu a velká pokuta...

A jak Martin Fenin vůbec zdůvodnil redaktorovi iDnes.cz, že byl vyfocen se spoře oděnou dívkou?
"Byla to známá, která za mnou přišla a já ji šel ven z restaurace přivítat."
Jistě, pane Fenine... A co ty ostatní dívky v minisukních? Také byly všechny jen známé ostatních fotbalistů, které shodou okolností ve čvrtečních brzkých ranních hodinách neměly co dělat, a tak se rozhodli strávit noc ve společnosti fotbalistů?

Redaktor se zeptal i na to, jestli celý flám probíhal bez nějakých výstřelků?
"Žádné vylomeniny jsme nedělali, nikoho jsme nepohoršovali."
Jistě, pane Fenine... A co ta fotografie Kováče, jak přímo před restaurací U Ševce Matouše močí na plůtek zahrádky? To je naprosto přirozené, že?

Na závěr rozhovoru se redaktor zeptal, jestli tu dívku odvezl taxíkem domů?
"K tomu se nechci vyjadřovat, aspoň teď ne. Zatím jsem tu zprávu neviděl a sám bulváru nahrávat nechci."
Jistě, pane Fenine... A co že se zrovna nechcete vyjádřit, jestli jste odvezl známou domů? Jestliže to byla známá, tak by to snad měla být společenská slušnost, že jí odvezete domů... Nebyla to tedy spíše nějaká "známá" z dřívějších srazů?

-------------------
Mimochodem pamatujete na předloňský reprezentační alkoholový flám v hotelu Praha po tragickém výkonu s Německem? Je tu jistá paralela, tehdy se pan Ujfaluši také pokusil všechno lživě popřít, jenže jeho argumentace byla tak prachbídná, že jeho lež byla odhalena již samotnou větnou formulací:
"Nic jsem neplatil a ta částka absolutně nesouhlasí." :D
-------------------

Pro hráče Slovinska i Slovenska je možnost reprezentovat svou zemi velkou ctí a hráči těchto zemí k reprezentačnímu srazu podle toho také přistupují.
Pro většinu českých nekopů je to však jen záminka k tomu, aby se pořádně ztřískali. Kapitán pozápasových večírků - pan Ujfaluši chtěl mít zřejmě na noční kalbu dostatek síly, a tak se v zápase ve Slovinsku nechal raději vykartovat... Vůbec bych se nedivil, kdyby byly tyto flámy v reprezentaci na denním pořádku. To, že se noční jízda zatím provalila "jen" 2X, neznamená, že takovéto "posezení" s alkoholem a dívkami v minisukních není pravidlem...
Každopádně není jiná možnost než všechny nachytané reprezentanty okamžitě vyhodit z reprezentace (mimochodem kromě Svěrkoše nemá stejně žádný z těchto "kaličů" z důvodu své nízké výkonsti v reprezentaci co dělat). Tito rádobyprofesionálové svým chováním poškodili celý český fotbal. Nejen, že svým tragickým výkonem nejdříve prakticky připravili Česko o postup na MS, ale rovněž i odradili mnoho fanoušků od návštěvy dalších reprezentačních zápasů. Fanoušek, který vydá nemalá peníze za to, že může sledovat holomajznu jako od hráčů Horní Dolní, se po zápase navíc ještě dozví, že reprezentanti bouřlivě slavili dlouho do noci za asistence alkoholu a spoře oděných slečen. Kde na to vůbec vzali reprezentanti sílu? Podali vůbec v zápase maximální výkon? Odpověď je jasná: nepodali! Preferovali kalbu před reprezentací a to je neodpustitelné... Navíc následky mohou být mnohem fatálnější než se mohlo na první pohled zdát - sponzoři českého fotbalu totiž hrozí vypovězením smluv, což může mít pro český fotbal katastrofální důsledky...

Fotbalisté jsou zkrátka profesionálové, reprezentují svou zemi, a musí se podle toho i chovat... Pánové Kováč, Baroš, Fenin, Ujfaluši a další, v tomto naprosto selhali a z facky, kterou uštědřili jak fanouškům, tak sponzorům, se bude celý český fotbal vzpamatovávat ještě hodně dlouhou dobu...