Deník

zde najdete všechno možné, od hudby, sportu, přírodě atd..........

Rekordní kapr.

rekord-kapra

Abbey Lakes ve Franci je soustava několika jezer, která letos na jaře vydala nádhernou rybu. Rybář zde ulovil neuvěřitelného kapra s přezdívkou Shoulders o váze 43,3 kilogramů. Jedná se o překrásného kapra lysce v perfektním zdravotním stavu a s naprosto dokonalou stavbou těla.

Rybář v rukou drží neskutečně obrovského kapra, který se může pochlubit magickou váhou přes 43 kilogramů! Ryba na fotografiích vypadá ve skvělé kondici.

Má nádherně stavěné tělo bez nejmenších známek poranění. Jeho zdravé a syté zbarvení musí těšit každého rybáře, protože těchto nádherných ryb se prostě a jednoduše nejde nabažit! Při pohledu na obrovskou hlavu kapra se až tají dech – jde skutečně o překrásného giganta. Spekulace o váze nejsou na místě. Pokud se podíváte na velikost ryby, pak je zřejmé, že váha odpovídá.

Jezero plné rekordních kaprů

Jezero, ve kterém byl uloven rekordní kapr Shoulders, se nachází ve francouzském městečku Longueil-Sainte-Marie nedaleko Paříže. Kapr Shoulders žije v jezeře Heron Lake, které má rozlohu 35 hektarů. Jezero má velice členité dno a zajímavé hluboké propadliny. Na jezeře najdete i zajímavá zákoutí v podobě tichých a klidných zátok, kde s oblibou zajíždějí právě tito kapři giganti. Dominantou jezera je ostrov.

Kapr s titulem REKORDMAN!

Zajímavostí je, že s touto rybou překonala ženský světový rekord v největším uloveném kaprovi Nizozemka Lizette Beunders. Ano, jde o tu rybářku, která v roce 2013 ovládla spolu s kolegyní Biancou Venemou mistrovství světa v lovu kaprů na italské Bolseně. Rybářky tam tehdy nachytaly přes 360 kilogramů ryb.

7e58113966c67085953dd45e2ed189c9_L
Lizette Beunders a její Soulders když vážil 38,25 kg.

1240468_209288902564007_1782670621_n
Bianca Venema a Lizette Beunders.

Fotografie Lizetty Beunders s nádherným a dobře stavěným lyscem Shouldersem obletěly svět. A rybářka se dokonce objevovala i na titulních stranách nejrůznějších rybářských magazínů po celé Evropě. Sama Lizette Beunders řekla, že chycení tohoto překrásného lysce bylo jejím nejlepším okamžikem v jejím životě. Není divu. Ta ryba je prostě fantastická!

rekord-kapra

rekordni-kapr

kapr-rekord


18.04.2015


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se